Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Assesor Nieruchomości

Fabryczna 2a Kalisz

Mapa

604 455...

604 455 573

biuro nieczynne: 10:00 - 15:30

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

Witamy w biurze nieruchomości ASSESOR.

Swoje usługi świadczymy od 1996 r.
Firma powstała w celu zaspokojenia potrzeb osób fizycznych i podmiotów gospodarczych funkcjonujących na rynku. Oprócz szerokiego wyboru ofert, jesteśmy skłonni wyszukać nieruchomość według Państwa potrzeb, niezależnie czy to zakup domu, mieszkania, działki, kamienicy czy innej nieruchomości. Pomożemy pozyskać kapitał na sfinansowanie jej zakupu. Nad bezpieczeństwem transakcji dokonanej w biurze nieruchomości ASSESOR czuwać będą dodatkowo wyspecjalizowani w obsłudze rynku nieruchomości - prawnicy, rzeczoznawcy majątkowi, inżynierowie budownictwa , notariusze itp.
Profesjonalnie doradzając, oszczędzacie Państwo czas. Zapewniamy kompleksowość usług związanych z zakupem nieruchomości.
Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności zawodowej zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami. Stosujemy Kartę Praw Klienta .

Miła obsługa jest naszą dewizą.

Serdecznie zapraszamy do biura w Kaliszu oraz w Poznaniu.

SOLIDNIE , SZYBKO, PROFESJONALNIE, BEZPIECZNIE przeprowadzimy każdą transakcje

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

33

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Assesor Nieruchomości

Filtruj

1 000 000 zł260 m² 3 846,15 zł/m²

Elżbieta Janicka

Elżbieta Janicka

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 881 m²

Kalisz - częstochowska- inwestycja! Nieruchomość o pow. działki 2881m2, zabudowana budynkiem wielorodzinnym o pow. ok. 260m2, murowanym,...

Szczegóły ogłoszenia

24,24 zł/m²33 m² 800 zł

Elżbieta Janicka

Elżbieta Janicka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowo- usługowy, położony na parterze z duża witryną, dodatkowo w skład lokalu wchodzi małe zaplecze i łazienka. Dużym atutem...

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł90 m² 1 722,22 zł/m²

Elżbieta Janicka

Elżbieta Janicka

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W kamienicy- udziały 1/24 części w kamienicy w centrum miasta. W ramach udziałów lokal mieszkalny o pow....

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł850 m² 35,29 zł/m²

Monika Zimna-Pawlak

Monika Zimna-Pawlak

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Obiekt przemysłowo-magazynow0-biurowy O powierzchni całkowitej 850M2 mieszczący się na działce O powierzchni 5000m2 ! Do wynajęcia obiekt...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

Elżbieta Janicka

Elżbieta Janicka

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle "kwiatowe"- 2 pokoje, i piętro Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 54m2, i piętro z balkonem. Kompletnie umeblowane- w kuchni meble...

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

3 650 zł232 m² 15,73 zł/m²

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny i Czysty Magazyn z Chłodnią - Idealne Rozwiązanie dla Twojego Biznesu! Na wynajem oferujemy atrakcyjny magazyn o łącznej...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy- parter - witryna- 33M2 Lokal o powierzchni 33m2, mieszczący się na parterze budynku mieszkalnego z cegły, idealnie nadający się...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

430 000 zł30 m² 14 333,33 zł/m²

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Apartament idealny na inwestycję! Tętniący życiem Apart -hotel Diva Resort Spa z ładnym widokiem , zlokalizowany w zacisznym nadmorskim parku,...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

44,44 zł/m²18 m² 800 zł

Elżbieta Janicka

Elżbieta Janicka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowy O powierzchni 18m2 ! Lokal biurowy o pow. ok. 18m2, położony na parterze budynku wolnostojącego. Pomieszczenie...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł392 m² 7 142,86 zł/m²

Elżbieta Janicka

Elżbieta Janicka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 878 m²

Luksusowa nieruchomość! granice miasta nowy dom wolnostojący z 2018 roku, parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia mieszkalna-392m2,...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

Elżbieta Janicka

Elżbieta Janicka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal - 90 m - oś. Asnyka - Twoja Przestrzeń Biznesowa Szukasz przestronnego, funkcjonalnego miejsca na siedzibę firmy lub działalność

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

Monika Zimna-Pawlak

Monika Zimna-Pawlak

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 48m2 - I piętro ! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49m2, mieszczące się na pierwszym piętrze w 7-piętrowym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

26,81 zł/m²317 m² 8 500 zł

Monika Zimna-Pawlak

Monika Zimna-Pawlak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaże w bryle budynku

> atrakcyjny lokal użytkowy Do wynajęcia idealny na prowadzenie Twojego biznesu! > Ten nowoczesny obiekt położony jest na parterze dwukondygnacyjnego...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

26,67 zł/m²45 m² 1 200 zł

Monika Zimna-Pawlak

Monika Zimna-Pawlak

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 45m2, mieszczący się na parterze w 4-pietrowym nowym budynku w niedalekiej...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70,50 m² 12 751,77 zł/m²

Adam Chodkiewicz

Adam Chodkiewicz

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy stylowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 70,5 m zlokalizowany przy ul. Garbary 95 - tuż obok dawnej siedziby...

Szczegóły ogłoszenia

8 040 zł670 m² 12 zł/m²

Monika Zimna-Pawlak

Monika Zimna-Pawlak

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecam do wynajęcia hale magazynową ! Do wynajęcia atrakcyjna hala magazynowa o powierzchni 584m2 o wysokości 6m2 .Dodatkowo do hali przynależy...

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²240 m² 4 500 zł

Monika Zimna-Pawlak

Monika Zimna-Pawlak

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal 130m2 W centrum miasta Z parkingami. Lokal o powierzchni 130m2, mieści się na piętrze budynku usługowego. W jego...

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²80 m² 2 000 zł

Elżbieta Janicka

Elżbieta Janicka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal- 80M2- oś. Asnyka Przedstawiamy atrakcyjną ofertę lokalu handlowo-usługowo-biurowego o powierzchni około 80 m , usytuowanego na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł65 m² 8 769,23 zł/m²

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"złote łąki "- luksusowe mieszkanie, osiedle zamknięte, cisza i zieleń. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą...

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

2 800 zł300 m² 9,33 zł/m²

Monika Zimna-Pawlak

Monika Zimna-Pawlak

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia hala magazynowa 0 powierzchni 300m2 Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 300m2 i wysokości 4,5mb. mieszcząca się na dużej,...

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

Monika Zimna-Pawlak

Monika Zimna-Pawlak

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

DO wynajęcia hala magazynowa Przedmiotem najmu jest hala przemysłowo- warsztatowa o powierzchn i 300m2 i wysokości 8m2 Hala składa się...

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł113 m² 6 460,18 zł/m²

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiamy nowoczesny, deweloperski dom w zabudowie bliźniaczej idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają funkcjonalnej przestrzeni...

Szczegóły ogłoszenia

28,75 zł/m²80 m² 2 300 zł

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

Paulina Dajerska-Chodkiewicz

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal biurowy po generalnym remoncie w centrum miasta - idealna lokalizacja! Na wynajem oferujemy przestronny lokal biurowo- usługowy o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

25 zł/m²150 m² 3 750 zł

Elżbieta Janicka

Elżbieta Janicka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal biurowy o powierzchni 150 m - Idealna lokalizacja w centrum miasta! Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 150 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł237 m² 5 063,29 zł/m²

Elżbieta Janicka

Elżbieta Janicka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Dom wolnostojący W kaliszu. Idealny na działalność jak I na cele mieszkaniowe. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - wolnostojący dom...